Tutvu meie KAMPAANIA toodetega

Privaatsustingimused

E-POE PRIVAATSUSTINGIMUSED

www.nutikaubad.ee hoolitseb teie isikuandmete turvalisuse ja kaitse eest ning järgnevalt selgitame, kuidas me teie andmeid kogume, kasutame, jagame ja kaitseme. Palun lugege need tingimused hoolikalt läbi.

1. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Me võime koguda teie isikuandmeid, nagu nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber, et täita teie tellimusi ja pakkuda teile paremat teenust. Samuti võime kasutada teie andmeid, et teavitada teid eripakkumistest ja uudistest, kuid ainult siis, kui olete selleks nõusoleku andnud.

2. Küpsised (Cookies)

Me kasutame küpsiseid, et paremini mõista meie e-poe külastajaid ning pakkuda teile personaalsemat ja sujuvamat kogemust. Küpsised võivad koguda teavet teie seadme kohta ja aidata meil parandada meie teenuste kvaliteeti. Te võite küpsised igal ajal oma veebilehitsejas keelata või kustutada.

3. Turvalisus

Teie isikuandmete turvalisus on meile äärmiselt oluline. Rakendame sobivaid turvameetmeid, et kaitsta teie andmeid volitamata juurdepääsu, muutmise või levitamise eest.

4. Kliendiõigused

Teil on õigus nõuda ligipääsu oma isikuandmetele, nende parandamist või kustutamist. Samuti saate igal ajal tühistada nõusoleku andmete kasutamiseks turunduslikel eesmärkidel. Võtke meiega ühendust info@nutikaubad.ee kaudu, et kasutada neid õigusi.

5. Kolmandate osapoolte jagamine

Me võime jagada teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, nagu makseteenuse pakkujad ja tarnefirmad, ainult tellimuse täitmise eesmärgil. Tagame, et need osapooled kohtlevad teie andmeid sama hoolikalt nagu meie.

6. Kliendi nõusolekud

Teatud tegevuste jaoks võime küsida teie nõusolekut, näiteks uudiskirja saamiseks. Teie antud nõusolekut saab igal ajal tagasi võtta.

7. Muudatused privaatsustingimustes

Me võime neid privaatsustingimusi aeg-ajalt uuendada. Teavitame teid olulistest muudatustest ning uuendatud tingimused jõustuvad pärast nende avaldamist meie veebisaidil.

8. Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi seoses privaatsustingimustega või isikuandmete töötlemisega, võtke meiega ühendust järgmiste kontaktandmete kaudu:

E-post: info@nutikaubad.ee