Tutvu meie KAMPAANIA toodetega

Kuidas automatiseerida oma kodu või üürikinnisvara

Kuidas automatiseerida oma kodu või üürikinnisvara

 

Automatiseerida saate Tuya Smart Appi või Smart Life Appi abil

Siin on kiire juhend stseenidega alustamiseks

 

Stseenide loomine rakenduses Tuya on kasulik viis mitme nutiseadme samaaegseks juhtimiseks vaid ühe puudutusega. Siin on samm-sammult juhend, kuidas Tuya rakenduses stseene luua.

Avage rakendus Tuya: veenduge, et teie mobiilseadmesse oleks installitud rakendus Tuya Smart. Avage rakendus ja logige sisse oma Tuya kontole.

Juurdepääs vahekaardile "Smart": kui olete sisse loginud, olete rakenduse põhiekraanil. Puudutage ekraani allosas vahekaarti "Nutikas". Siit leiate oma seadmed ja stseenid.

Valige "Stseen": vahekaardil "Smart" peaksite nägema oma seadmete loendit. Ekraani paremas ülanurgas leiate ikooni, mis näeb välja nagu kolm joontega ühendatud punkti. Valikudmenüüsse pääsemiseks puudutage seda ikooni ja seejärel valige "Stseen".

Looge uus stseen: jaotises "Stseen" näete kõiki olemasolevaid stseene, mille olete juba loonud. Uue stseeni loomiseks puudutage "+" (pluss) ikooni, mis tavaliselt asub ekraani paremas ülanurgas.

Valige käivitamisseadmed: stseeni loomise esimene samm on valida seadmed, mis käivituvad stseeni aktiveerimisel. Valige seadmed, mida soovite sellesse stseeni lisada. Saate valida valgusteid, lüliteid, termostaate ja muid ühilduvaid seadmeid.

Toimingute määramine: kui olete seadmed valinud, palutakse teil määrata iga seadme jaoks toimingud. Näiteks saate sisse lülitada teatud tuled, seada termostaadi temperatuuri või muuta nutipistiku olekut.

Stseeni nime kohandamine: andke oma stseenile kirjeldav nimi, mis peegeldab selle eesmärki, näiteks "Filmiõhtu" või "Uneaeg".

Stseeni salvestamine: pärast seadmete ja nende toimingute seadistamist puudutage nuppu "Salvesta" või "Valmis". Teie stseen salvestatakse nüüd Tuya rakendusse.

Stseeni testimine: saate stseeni testida, puudutades seda jaotises "Stseen". See aktiveerib valitud seadmete jaoks määratud toimingud.

Automatiseerimisse lisamine: kui soovite oma stseene automatiseerida, saate seadistada käivitajaid aja, asukoha või muude tingimuste alusel. Nii saab stseeni automaatselt aktiveerida ilma käsitsi sekkumiseta.

Pidage meeles, et rakenduse kasutajaliides võib värskenduste või versioonide põhjal pisut muutuda, kuid stseenide loomise üldised sammud peaksid jääma sarnaseks. Kui teil tekib raskusi või erinevusi, võite konkreetsete juhiste saamiseks vaadata rakenduse kasutusjuhendit või ametlikke tugiressursse.